אסתטיקה גניקולוגית

אסתטיקה גניקולוגית הינו הטרנד החדש בעולם הפלסטיקה

נשים מחפשות פתרונות לבעיות שלא היו מדברות עליהן בעבר, בעיות שלא היו במודעות הנשית ובשנים האחרונות עובר תחום זה מהפך גלובלי בגלל ההבנה שבדומה לתהליך ההתבגרות המתרחש בפנים ובכל הגוף, גם באיזור הגניטלי מתרחשים שינויים במראה ובתפקוד.

לתחום האסתטיקה הוגינלית פונות יותר ויותר נשים, בגיליים שונים, במטרה לשפר את מראה חיצוני של איבר המין. השינויים המתרחשים בחלקו החיצוני של איבר המין כוללים ירידה בנפח של השפתיים הגדולות, שפתיים גדולות או קטנות מאורכות, פתח נרתיק מתרחב.

השינויים המתרחשים בחלקו הפנימי של איבר המין כוללים- יובש נרתיקי, התרחבות של הנרתיק ובריחת שתן.

שפתיים גדולות או מוארכות הן בעיה פיזית אמיתית עבור נשים מסוימות, והן עלולות לגרום לחוסר נוחות, במיוחד בזמן פעילות גופנית, לבישת בגד ים, קיום יחסי מין או ממצבים אינטימים אחרים.

חשוב לדעת כי התלונות האסתטיות, מראה הגניטליה והבעיות הפונקציונליות באיזור איבר המין ניתנות היום לטיפול על ידי טיפול שמרני של הזרקת חומצה היאלרונית או על ידי ניתוח.

פיתרון ניתוחי

Labiaplasty –  ניתוח להקטנת השפתיים הפנימיות, תיקום א-סמטריה ולעיצוב איבר המין הנשי הוא בין הניתוחים הנפוצים ביותר בתחום וניתן לבצעו על ידי הרדמה כללית או מקומית. בניתוח ד"ר ווגמן מסיר את החלק הלא רצוי ומעצב את השפתיים לגודל ולצורה הרצויים.

שיחזור ואיחוי קרום בתולין – ניתוח שמתאים לכל אישה אשר מעוניינת לחדש את קרום הבתולין. הניתוח מבוצע לרוב תחת הרדמה כללית ומשך ההתאוששות הינו כ3-4 ימים.

פיתרון לא ניתוחי

בשנים האחרונות קיים טרנד עולמי לטיפול על ידי הזרקה של חומצה היאלרונית יחודית לטיפולים גניקולוגים שונים. הטיפול אורך כ 15 דקות ומבוצע לאחר אילחוש מקומי על ידי קרם מיוחד ובנוסף הרדמה מקומית כך שהטיפול כמעט ואינו מורגש. הטיפולים השונים מאפשרים לשפר את המראה החיצוני של גניטליה- להחזיר נפחים לשפתיים הגדולות ולקבל מראה יותר "סגור" של פתח הנרתיק. ניתן לבצע היצרות של הנרתיק, לשפר את הלחות הנרתיקית ולהעצים את תחושת האורגזמה המינית.

לאחר שיחה עם המטופלת, ביצוע תיאום ציפיות, והסבר על אופציות הטיפול השונות ד"ר ווגמן ימליץ על הטיפול המתאים.

יצירת קשר

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!