הוצאת שתלים

בשנים האחרונות חלה עלייה במספר הנשים המעוניינות להסיר את שתלי הסיליקון מהשדיים. הסיבות להוצאת השתלים שונות ומגוונות. חלק מן הנשים מחליטות בשלב מסוים לחזור למראה הטבעי שלהן וחלקן נאלצות להוציא את השתלים כתוצאה מסיבוכים וסיכונים רפואיים שהתפתחו עם השנים.


סיבות להוצאת השתלים:

– בלאי של השתל- עלול לקרות כתוצאה משחיקה הבלאי עלול לגרום לקרע או דליפה במעטפת השתל. דליפה של הסיליקון לכיס השתל ונדידה של חלקי סיליקון לרקמת השד ולבלוטות הלימפה עלולה לגרום לכאב, לרגישות ולתהליך דלקתי פעיל.

– היווצרות קופסית – קופסית היא רקמת החיבור אשר מופיעה מסביב לשתל באופן טבעי לאחר ניתוח להגדלת חזה, במצב לא תקין הקופסית מתעבה ומתקשה יתר על המידה ומייצרת שד רגיש למגע, קשיח וכואב. במקרים מסוימים ניתן להבחין גם בשינוי בצורת השד בעקבות ההתכווצות.

– סינדרום ASIA – בשנים אחרונות ישנם עדויות של נשים שמדווחות על מגוון מאוד רחב של תופעות גופניות שונות ובלתי ספציפיות (עייפות כרונית, נשירת שיער, חוסר ריכוז, דיכאון, חוסר וויטמינים ועוד) שלדבריהן מקושרים לשתלי סיליקון וחלפו לאחר שאותן נשים הוציאו את השתלים.

– ריקול לשתלי סיליקון מסוג BIOCELL –  בשנת 2019 חברת "אלרגן" בין היצרניות הגדולות של שתלי הסיליקון המחוספסים הוציא הודעה כי מתבצע ריקול של שתלים מסוג BIOCELL שיוצרו בחברתם.
ההודעה יצאה בעקבות מחקרים רפואיים שהציגו כי התגלה קשר בין השתלים האמורים להתפתחות סרטן נדיר ביותר בשם לימפומה ALCL .
נשים אשר נשאו שתלים מסוג זה נקראו להגיע להחליפם, יש לציין כי מרבית הנשים שפיתחו את סוג הסרטן בעקבות השתלים הללו החלימו באופן מלא לאחר הוצאתם.במידה ואת זקוקה להוצאת השתלים אל תתעכבי, אם את חווה את אחד מהתסמינים המוצגים מעלה את מוזמנת למרפאת ד"ר יונתן ווגמן לפגישת יעוץ ואבחון מקצועית לבחינת הצורך בהוצאת השתלים.

 

יצירת קשר

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

לפני
ואחרי

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.