החלפת שתלים

אחד מהניתוחים האסתטיים הפופולריים ביותר בעולם הוא ניתוח הגדלת שדיים באמצעות שתלי סיליקון. למרות שבשנים האחרונות יצרניות השתלים שדרגו ופיתחו שתלים עמידים ביותר עדיין יש צורך להחליפם לאורך השנים. שתלי סיליקון לא נועדו להישאר בגוף האישה לכל החיים, אורך חיי השתלים משתנה בין מטופלת למטופלת לכן חשוב להיות במעקב רפואי אצל הרופא המנתח אחת לתקופה על מנת לבחון את מצב השתלים, גודלם וצורתם. נכון להיום ההמלצה הרפואית היא לבצע בדיקת אולטרה סאונד לשדיים כל כמה שנים ולעקוב האם השתלים תקינים ובמידת הצורך להחליפם. ד"ר ווגמן ממליץ להחליף באופן יזום את השתלים אחת ל 12-15 שנים על מנת למנוע מראש היווצרות סיבוכים.

מהן הסיבות להחלפת שתלים?
אותן סיבות לרוב יתחלקו לשניים, סיבות אישיות וסיבות רפואיות.

סיבות אישיות-
הסיבה הנפוצה ביותר כיום היא חוסר שביעות המטופלת משינוי בנראות שדייה או בגודל השדיים.
חלק מהנשים יחוו שינויים גופניים לאחר לידות הריונות והנקות והן יבחינו בצניחה ובשינוי במבנה השד, במרקמו, באלסטיות שלו, במיקום הפיטמה ובעטרה וירצו לשפר את מראה השדיים בין היתר על ידי החלפת שתלים אשר יתאימו למבנה גופן הנוכחי.

סיבות רפואיות –
– היווצרות בלאי של השתל כתוצאה משחיקה, הבלאי עלול לגרום לקרע או דליפה במעטפת השתל.
דליפה של הסיליקון לכיס השתל ולנדידה לרקמת השד ולבלוטות הלימפה עלולה לגרום לכאב, לרגישות, לתהליך דלקתי מקומי.
– היווצרות קופסית capsular contracture)) רקמת החיבור אשר מופיעה מסביב לשתל באופן טבעי לאחר ניתוח להגדלת חזה עלולה להתעבות ולהתקשות יתר על המידה ומייצרת שד רגיש למגע, קשיח וכואב. במקרים מסויימים ניתן להבחין גם בשינוי בצורת השד בעקבות ההתכווצות.

החלפת שתלים בעידן של היום
היום לעומת עבר קיימות אפשרויות בלתי מוגבלות לבחירת שתלי סיליקון מתקדמים וקלילים יותר המעניקים לשד מראה טבעי ורכים יותר למגע.
השתלים החדשניים מכילים ג'ל סיליקון מוצק השומר בצורה טובה יותר על צורתו, עמיד יותר לקרעים כאשר המעטפת החיצונית המשופרת שלו מצמצמת משמעותית סיכויי דליפה.
שתלי הסיליקון מגיעים במגוון צורות- בצורה אנטומית או עגולה וניתן לבחור בהם את המרקם ואת סוג החספוס, אותו חספוס מסייע להפחית מצבים של התכווצות קופסית או דחייה של השתל.

אם גם את לא מרוצה מנראות החזה, עברו שנים רבות מאז שביצעת את ניתוח הגדלת החזה, את מרגישה שינוים בנראות, בתחושה, חווה כאבים או רגישות לא מוסברת ד"ר ווגמן מזמין אותך לפגישת יעוץ מקצועית לבחינת החלפת השתלים.

 

יצירת קשר

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

לפני
ואחרי

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.