הצמדת אוזניים

אוזניים בולטות משפיעות באופן ישיר על מבנה סימטריה ומבנה הפנים הכללי. כאשר האוזניים בולטות ולא מותאמת לצורת הראש והפנים הדבר עלול להוות מושא ללעג ולפגיעה חמורה בביטחון העצמי בייחוד אצל ילדים ובני נוער.
אוזניים בולטות היא תופעה נפוצה יחסית והיא עלולה להופיע אצל בנים או בנות ובמרבית המקרים הסיבה היא גנטית תורשתית.
ניתוח הצמדת אוזניים מיועד לתקן חוסר סימטריה של אוזניים בולטות ולא סימטריות מבלי לפגוע ולהשפיע על השמיעה של המטופל.

ניתן לבצע את הניתוח בגיל מבוגר גיל אך למעשה הניתוח מתאפשר ומומלץ לביצוע בגילאים צעירים.
ניתן לבצע את הניתוח החל מגיל 6 מאחר ובגיל זה מרבית הסחוס באזור האוזן מפותח והאוזן מגיעה כמעט לגודלה המלא.
ד"ר ווגמן רואה מטופלים צעירים רבים אשר מגיעים לבצע את הניתוח בעקבות ביטחון עצמי ירוד, בריונות והצקות אשר הם חווים בעקבות התופעה.

כיצד מתבצע הניתוח
ד"ר ווגמן מתאים את מהלך הניתוח באופן אישי לכל מטופל אך שיטת הניתוח המרכזית זהה כמעט לכל המטופלים בניתוח מסוג זה.
הניתוח אורך כשעתיים כאשר במרבית המקרים אצל ילדים הניתוח מתבצע בהרדמה מלאה ואילו אצל מבוגרים הניתוח יכול להתבצע בהרדמה מקומית עם טשטוש.
טכניקת הניתוח של ד"ר ווגמן כוללת  חתך מאחורי האפרכסת במקום נסתר לעין, דרך אותו חתך מצמידים את האוזן, ובמידת הצורך חתך נסתר נוסף באוזן הקדמית, דרך אותו החתך ד"ר ווגמן מסיר את הסחוס העודף. ברגע שהוסר הסחוס יהיה ניתן לקפל את האוזן להצמידה ולהתאימה למקום הנכון לה.
המטרה העיקרית בניתוח זה היא לבצע כמות קטנה ככה הניתן של חתכים ולמקמם באזורים נסתרים ככל שניתן כך שהצלקות שיופיעו לא יהיו גלויות לעין.

בסיום הניתוח האוזניים נחבשות ומהודקות למקומן דבר המסייע להחלמת המטופל ולשיפור תוצאות הניתוח.

החלמה
בסיום הניתוח מטופל יצא עם "חבישת קסדה" רכה שתוסר בביקורת הראשונה כ5-7 ימים לאחר הניתוח.
בחודש שלאחר הניתוח יש להישאר עם סרט הזעה של ספורטאים על האוזניים ובחצי שנה הראשונה לאחר הניתוח יש לחבוש את סרט ההזעה בזמן פעילות גופנית על מנת למנוע מצב של חבלה לאוזן, שעלולה לפגוע בתוצאות הניתוח.
לסיכום, ניתוח הצמדת אוזניים הוא בין הניתוחים הנפוצים והמוצלחים שיש לרפואה האסתטית להציע כיום, אם זה בעקבות אחוזי הצלחה גבוהים, שיפור דרסטי בנראות האסתטית, העדר צלקות בולטות והחלמה פשוטה יחסית לניתוחים אחרים.

יצירת קשר

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

לפני
ואחרי

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.