הרמת גבות

לעיתים מטופלים רבים מביטים על מראה העין שלהם ופוסקים נחרצות כי הם זקוקים להרמת עפעפיים וזאת מאחר וכל מבנה העין נראה להם סגור. למעשה, לרוב הבעיה כלל לא נובעת מהעפעף אלא מצניחה טבעית של הרקמה מעל העין, של הגבה או המצח. אותה צניחת גבות קורית בעקבות תהליכי הזדקנות ואיבוד האלסטיות של העור והיא עלולה להופיע גם אצל נשים ו גברים לרוב מעל גילאי 40.

גבות צנוחות מצמצמות וסוגרות את העין ופוגעות בסימטריה ובפרופורציה הכללית של הפנים, הן מייצרות תחושה של מראה עייף, מבוגר ועצבני. עם זאת, ניתן להחזיר את הגבות למקומן הטבעי ולשפר את קווי המתאר של הפנים ולייצר מראה רענן ופתוח ע"י ניתוח להרמת הגבות.
ניתן לבצע את הניתוח באמצעות טכניקות שונות אותם ד"ר ווגמן מתאים עבורך כבר במהלך פגישת הייעוץ- ניתן לבצע את החיתוך דרך קו השיער, דרך הקמטים הקיימים במצח, צמוד לגבה הגבה או דרך עפעפיים.
הניתוח יכול להתבצע בטשטוש או בהרדמה כללית בהתאם לשיטה שנבחרה.

חשוב לציין שלא רק אנשים מעל גיל 40 פונים לביצוע הניתוח אלא גם נשים צעירות אשר לא סובלות מצניחת גבה, אלא מעוניינות לייצר מראה מלוכסן וייחודי בעיניים ובמבנה הפנים.
תוצאה אופטימלית לניתוח הרמת גבות תהיה תוצאה טבעית של מבנה העין והגבה וטשטוש מקסימלי של מיקום הצלקת. המטרה העיקרית שתראו רעננים ומוארים מבלי שיורגש שעברתם ניתוח קוסמטי.

יצירת קשר

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

לפני
ואחרי

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.