מתיחת זרועות

זרועות מדולדלות מייצרות מראה לא אסתטי, מפריעים בתפקוד היום-יומי, גורמים  לגירוי עורי ולפגיעה בביטחון העצמי של הסובל ממנה, במיוחד כאשר שמירה על משקל גוף תקין ופעילות גופנית סדירה לא יכולים לתת  פתרון ממשי לבעיה. אותה תופעה עלולה לנבוע ממגוון סיבות שונות כגון- נטייה גנטית, הריונות ולידות, הזדקנות, שינויים במשקל ועוד.
בשנים האחרונות בעקבות הגברת המודעות בנוגע לחשיבות שמירת משקל גוף תקין ועלייה במספר הניתוחים הבריאטריים בארץ אנו ערים גם לצמיחה בביקוש לניתוחי מתיחת זרועות.

ניתוח מתיחת זרועות

הניתוח עצמו אורך כ-שעתיים והוא מבוצע בהרדמה כללית.
בניתוח זה מבצעים חתך לאורכה של חלק מהזרוע הפנימית ועד לבית השחי. אורכו של החתך מותנה במיקום עודף העור, במבנה הזרוע ובכמות עודפי העור כאשר המטרה היא להסיר כמה שיותר עודפי עור ורקמה על מנת לייצר לזרועות מראה חלק, מהודק ומוצק יותר.
בחלק מן המקרים יש צורך בשאיבת שומן טרם התהליך עצמו ורק לאחריו ניגשים למתיחת הזרוע ועיצובה. בסיום הפעולה תופרים את החתך באמצעות תפרים נמסים

חשוב לציין כי ניתוח זה לרוב משיג תוצאות טובות אך חשוב לשמור על ציפיות ריאליות ולקחת בחשבון כי ככל שניגשים לבצע את הניתוח בגיל צעיר יותר כאשר העור אלסטי יותר – ההחלמה טובה יותר. בנוסף, יש להכיר בכך שזהו ניתוח המותיר צלקות לאורך כל הזרוע הפנימית כאשר הצלקות מחלימות ומיטשטשות עם הזמן וזאת בהתאם לגיל המטופל ולמאפייני החלמתו.

החלמה

בכמעט רוב המקרים ההחלמה פשוטה ולא מלווה בכאבים משמעותיים למעט אי נוחות קלה והמטופל משתחרר לביתו כעבור מספר שעות. משך ההתאוששות הוא כשבועיים כאשר במהלך תקופת ההחלמה יש ללבוש שרוול אלסטי אשר מסייע לתהליך ההחלמה ולשמירה על אזור החתך.
כדאי ומומלץ בחודשים לאחר הניתוח לשמור על משקל גוף תקין ללא תנודות קיצוניות ולבצע פעילות ספורטיבית סדירה.
תוצאות הניתוח הסופיות יתקבלו כחצי שנה ועד שנה לאחר הניתוח כאשר הצלקות ידהו ויתרככו.

יצירת קשר

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

לפני
ואחרי

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.