שאיבת שומן

מי לא מכיר את מצבורי השומן העיקשים שפשוט מסרבים להעלם לא משנה כמה נתאמץ.
גם אם נקפיד על משקל תקין, פעילות גופנית סדירה ותוכנית אימונים לחיטוב אצל מרביתנו
יישארו מצבורי שומן עקשניים באזורים מסוימים שאף דיאטה לא תצליח להסיר.
למה זה נגרם? בעיקר בעקבות מרכיב תורשתי וגנטי כך שאין הרבה שנוכל לעשות אך בדיוק בשביל זה קיים ניתוח שאיבת שומן.

ניתוח שאיבת שומן מתאים גם לנשים ולגברים המעוניינים לטפל במצבורי שומן נקודתיים כגון ירכיים, בטן, אגן, מותניים או גב. הניתוח יתאים גם למטופלים אשר מעוניינים להצר היקפים לפסל ולעצב את הגוף ולהעביר שומן בין האזורים השונים על מנת להקנות לגוף מראה מחוטב ומעוצב יותר.
ד"ר ווגמן מבצע שאיבת שומן בטכניקה מקצועית בה הוא שם דגש מיוחד לשמור על תהליך שאיבה אחיד ואסתטי תוך הקפדה על נראותו ובריאותו של האזור הנשאב.
חשוב לציין, שאיבת השומן לא מתאימה למי שנמצא בעודף משקל גבוה וצריך להוריד להסיר כמות גדולה של מצבורי שומן. מומלץ להגיע לניתוח כאשר המשקל יציב וה BM-I תקין והמטופל לא נמצא בתהליך ירידה במשקל. 
שאיבת שומן מאפשרת מענה נקודתי ומהיר למי שרוצה לחטב ולעצב את אותם אזורים בעייתים, היא כמעט ולא מותירה אחריה צלקות וניתן להשתמש בשומן שנשאב מאותם חלקים למילוי אזורים אחרים הזקוקים לנפח.

תהליך הניתוח

שאיבת השומן מתבצעת באמצעות הרדמה מקומית, טשטוש או הרדמה כללית וזאת בהתאם להיקף וכמות השאיבה. משך הניתוח נע בין שעה וחצי ל3 שעות ומשתנה בין מטופל למטופל ולתוכנית הניתוח. תחילת הניתוח ד"ר ווגמן יבצע חורים קטנים דרכם תוזרק תמיסה רפואית אשר מעשירה את הרקמה בנוזלים ומפחיתה את כמות הדימומים באיזור לאחר מכן הוא יבצע את שאיבת תאי השומן בתהליך הדרגתי. במקרים מסויימים ניתן להשתמש בחלק מהשומן אשר נשאב לצורך הזרקה באזורים אחרים בגוף לצורך חיטוב ומתן נפח באזורים החסרים.
טכניקת השאיבה מצריכה מיומנות מנתח מקצועית מאחר וישנה חשיבות לרגישות השאיבה כמות השאיבה והיקפה. ד"ר ווגמן מקפיד לשים דגש על האזור הנשאב ולהוצאת שומן בצורה אחידה אסתטית וסימטרית על מנת לשמור על שיפור פרופורציות הגוף גם לאחר ההחלמה.

החלמה

בסיום הניתוח המטופל מועבר להתאוששות קצרה כאשר מעט לאחריה יוכל להשתחרר לביתו עם המלצות להמשך טיפול.
מומלצת מנוחה של מספר ימים אך עם הקפדה לבצע פעילות יומיומית בסיסית ולהניע את הרגליים על מנת למנוע היווצרות בצקות באזור הניתוחי ולסייע לזרימת הדם.
כמו כן ההמלצה היא ללבוש מחוך אלסטי רפואי אשר משפר ומזרז את תהליך ההחלמה.
במהלך תקופת ההחלמה ייתכנו כאבים ואי נוחות באזור הניתוח, שטפי דם, נפיחויות והפרשות מהאזור הניתוחי אשר יחלפו מספר ימים לאחר הניתוח.
ניתן לחזור לשגרת פעילות תקינה מספר ימים לאחר הניתוח.
במהלך חודשי ההחלמה מומלץ לשמור על משקל גוף תקין ועל ביצוע פעילות גופנית. תוצאות הניתוח הסופיות יתקבלו רק כעבור מספר חודשים.

יצירת קשר

השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

לפני
ואחרי

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.